
Дитячий іграшковий автомат (довжина 70см, акумулятор 3,7V, 18 м'яких патронів, оптичний приціл) 801
Продавець: Круті тачки
712 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 801
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Дитячий іграшковий автомат (довжина 70см, акумулятор 3,7V, 18 м'яких патронів, оптичний приціл) 801». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 6 лет |
| Высота упаковки | 195 мм |
| Длина | 700 мм |
| Длина упаковки | 370 мм |
| Материал | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Тип | Автомат |
| Тип боеприпасов | Мягкие патроны |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Черный |
| Ширина упаковки | 70 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-01-08
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності




