
Дитячий іграшковий холодильник (підсвітка, мелодія, рухомі елементи, продукти, полички) 6906 A
Продавець: Круті тачки
460 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 6906 A
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Дитячий іграшковий холодильник (підсвітка, мелодія, рухомі елементи, продукти, полички) 6906 A». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 190 мм |
| Длина | 130 мм |
| Особенности | Звуковые эффекты, Световые эффекты |
| Состояние | Новое |
| Тип | Детская бытовая техника |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 95 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-12-14
Переваги
Актуальний опис, Актуальна ціна



