
Дитячий іграшковий магазин (46 елементів, звук, підсвічування, сканер, продукти, купюри, монети) 668-124
Продавець: Круті тачки
961 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 668-124
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 4 відгуків покупців для «Дитячий іграшковий магазин (46 елементів, звук, підсвічування, сканер, продукти, купюри, монети) 668-124». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 370 мм |
| Длина | 410 мм |
| Материал | Пластик |
| Особенности | Звуковые эффекты, Световые эффекты |
| Состояние | Новое |
| Тип | Магазин, супермаркет |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 200 мм |
💬 Відгуки покупців (4)
2025-12-21
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-11-26
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-11-05
2024-07-18
Переваги
Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності




