
Дитячий ігровий килимок 2-х сторонній B-92503 (180*150*0,8 см) | Бебіпол, термопол
Продавець: Круті тачки
683 ₴948 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: B-92503
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Дитячий ігровий килимок 2-х сторонній B-92503 (180*150*0,8 см) | Бебіпол, термопол». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Дитячий килимок 3в1, 80×80×50см + 5 іграшок і 18 кульок / Розвиваючий килимок для дітей / Дитячий ігровий килимок

Дитячий ігровий килимок 2-х сторонній EVA С-24093 (180*120*0,8 см) | Бебіпол, термопол

Дитячий ігровий килимок 2-х сторонній D-42515 (180*200*0,8 см) | Бебіпол, термопол

Дитячий ігровий килимок 2-х сторонній EVA С-74313 (180*120*0,8 см) | Бебіпол, термопол
📋 Технічні характеристики
| Возраст | С рождения |
| Высота | 8 мм |
| Высота упаковки | 400 мм |
| Длина | 1800 мм |
| Длина упаковки | 870 мм |
| Материал | EVA |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип | Игровой коврик |
| Упаковка | Сумка |
| Ширина | 1500 мм |
| Ширина упаковки | 100 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-12-22
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


