
Дитячий ігровий манеж + 4 ручки + 50 кульок, 180х150х65см / Манеж-ігровий майданчик / Інтерактивний манеж для дітей
Продавець: HUGO
3 141,43 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 234584243
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Дитячий ігровий манеж + 4 ручки + 50 кульок, 180х150х65см / Манеж-ігровий майданчик / Інтерактивний манеж для дітей». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →
Дитячий ігровий манеж 195×145 см з дихаючою сіткою, МА-337 / Ігровий майданчик / Інтерактивний манеж

Дитячий манеж 120х120х66см / Інтерактивний манеж для дітей / Ігровий манеж / Дитячий ігровий манеж / Ігровий майданчик

Дитячий ігровий манеж з кільцем, 115х115х100 см / Манеж-ігровий майданчик / Складний манеж для дітей

Дитячий ігровий манеж з ручками 180×150×65см / Манеж-ігровий майданчик / Інтерактивний манеж для дітей (tpk)
📋 Технічні характеристики
| Тип манежа | игровой манеж |
| Материал изготовления манежа | полиэстеровая ткань, сетчатая ткань |
| Опоры манежа | ножки |
| Цвет | Серый |
| Состояние | Новое |
| Пол | Унисекс |
| Длина | 1500 мм |
| Ширина | 1800 мм |
| Высота | 650 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-11-12
Товар не відправили, хоча казали що він є в наявності і відправляють, потім сказали що можуть відправити але коштувати він буде вже на 1500 грн дорожче. Гроші досі не повернули, відмовилась 29.10 , сьогодні 12.11
Переваги
Товар не відправили