
Дитячий ігровий набір лікаря Апарат реанімації (24 предмети, світло, звук) 660-87
Продавець: Круті тачки
2 020 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 660-87
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Дитячий ігровий набір лікаря Апарат реанімації (24 предмети, світло, звук) 660-87». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Дитячий ігровий набір із 5 складними дорожніми знаками CXL200-58 Дорожні знаки 70 см

Дитячий ігровий набір Різнокольоровий

Дитячий ігровий набір у валізці 2в1, 31 предмет, Fashion Girl / Дитяче трюмо у валізці

Ляльковий будиночок з меблями та ляльками на 274 деталі, 75x28x65см / Великий будиночок для ляльок / Дитячий ігровий набір (tpk)
📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 560 мм |
| Длина | 425 мм |
| Материал | Пластик |
| Особенности | Звуковые эффекты, Световые эффекты |
| Состояние | Новое |
| Тип | Набор юного доктора |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина | 320 мм |
💬 Відгуки покупців (2)
2024-10-31
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2023-01-08
Замовленням дуже задоволені.Малеча в захваті,у кота почалось нове життя,з невиліковними хворобами😆ЩЕ РАЗ ДЯКУЄМММООО!!!
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


