
Дитячий ігровий набір Трюмо 92941 "TK Group" (підсвічування, звук, мелодії, індукційна паличка, фен, аксесуари)
Продавець: Круті тачки
1 622 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 92941
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Дитячий ігровий набір Трюмо 92941 "TK Group" (підсвічування, звук, мелодії, індукційна паличка, фен, аксесуари)». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Дитячий ігровий набір із 5 складними дорожніми знаками CXL200-58 Дорожні знаки 70 см

Дитячий ігровий набір Різнокольоровий

Дитячий ігровий набір у валізці 2в1, 31 предмет, Fashion Girl / Дитяче трюмо у валізці

Ляльковий будиночок з меблями та ляльками на 274 деталі, 75x28x65см / Великий будиночок для ляльок / Дитячий ігровий набір (tpk)
📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 780 мм |
| Длина | 450 мм |
| Материал | Пластик |
| Особенности | Звуковые эффекты, Мелодии, Световые эффекты |
| Состояние | Новое |
| Тип | Детский туалетный столик |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Розовый |
| Ширина | 270 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-01-22
Швидка доставка, вічливі продавці, загалом всі задоволені.



