
Дитячий ігровий намет Будиночок (130х130х100 см) Рожева / Намет дитячий у формі будиночка / Намет ігровий
Незалежний AI-аналіз 5 відгуків покупців для «Дитячий ігровий намет Будиночок (130х130х100 см) Рожева / Намет дитячий у формі будиночка / Намет ігровий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →
Дитячий ігровий намет-автобус для дітей з одним входом та віконцями Автобус M 1183 Помаранчевий

Дитячий ігровий намет Динозавр 180×95×80 см / Ігровий намет для дітей / Намет дитячий

Вігвам для дітей 110×110×130 см / Дитячий ігровий намет Замок / Дитячий вігвам намет у формі замку

Дитячий ігровий намет 120х120х85 см, "Чарівний будиночок", MAG-899 / Намет дитячий / Намет ігровий
📋 Технічні характеристики
| Тип | Домик |
| Размещение | В помещении/на улице |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал | Полиэстер |
| Цвет | Розовый |
| Сборно-разборная конструкция | Да |
| Ширина | 1300 мм |
| Длина | 1000 мм |
| Высота | 1300 мм |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
💬 Відгуки покупців (5)
Все чудово, але 1 із 3 товарів, а саме колонка, був не працюючим. Продавець пішов на зустріч і я попав в пекло чат бота в телеграмі, де дуже тяжко повернути товар не належної якості (не працюючий). В результаті все супер, кошти повернули, але процедура повернення тяжка.
Замовляла дитячу палату. Дитині дуже сподобалась. Матеріал полотна платівка легко складається є металевий каркас, що тримає палатку. Колір яскравий. Повністю відповідає фото. Палатка має ще чехол на замочку, що легко можна транспортувати і не займає багато місця. Досить вістка я з дитиною помішаємось вільно. Рекомендую!