
Дитячий інтерактивний планшет TK Group (підсвічування, казка, пісні, годинник, звуковий ефект, укр. озвучка) 9066
Продавець: Круті тачки
485 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 90660
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Дитячий інтерактивний планшет TK Group (підсвічування, казка, пісні, годинник, звуковий ефект, укр. озвучка) 9066». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Высота | 190 см |
| Высота упаковки | 180 мм |
| Длина | 130 см |
| Длина упаковки | 240 мм |
| Материал | Пластик |
| Особенности | Световые эффекты, Звуковые эффекты, Мелодии |
| Состояние | Новое |
| Тип питания | Батарейки |
| Цвет | Белый |
| Ширина | 30 см |
| Ширина упаковки | 40 мм |
| Возраст | От 12 мес |
| Пол | Унисекс |
| Тип | Развивающая книжка |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-11-03
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Товар був у наявності


