
Дитячий каркасний круглий басейн Динозаврики Bestway 55001 244 x 46 см на 2074 л Синій
Продавець: Kanctovar
1 429 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності60 замовлень
Артикул: 55001
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 3 відгуків покупців для «Дитячий каркасний круглий басейн Динозаврики Bestway 55001 244 x 46 см на 2074 л Синій». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Дитячий каркасний круглий басейн Морські мешканці Bestway на дачу 55030B 183 x 38 см на 746 л Блакитний

Дитячий каркасний круглий басейн з принтом Bestway та тентом 55031B 244 x 46 см на 2074 л Синій

Дитячий каркасний круглий басейн Кораловий Риф Bestway 58472 244 x 46 см на 2040 л Синій

Дитячий каркасний круглий басейн із навісом від сонця Bestway 56432 (244-51 см, з навісом, 1688 л) Зелений
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bestway |
| Форма | Круглая |
| Цвет | Синий |
| Объем | 2074 л |
| Диаметр | 244 см |
| Длина | 244 см |
| Ширина | 244 см |
| Высота | 46 см |
| Вес | 3.95 кг |
| Состояние | Новое |
💬 Відгуки покупців (3)
2024-07-06
дякую гарно .
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-07-05
Отправили быстро, пришло тоже очень быстро.Товар хорошо упакован и цел.Спасибо❤️
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-06-23
чому суасовано



