
Дитячий каркасний круглий басейн Морські мешканці Bestway на дачу 55030B 183 x 38 см на 746 л Блакитний
Продавець: Kanctovar
949 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності180 замовлень
Артикул: 55030B
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 8 відгуків покупців для «Дитячий каркасний круглий басейн Морські мешканці Bestway на дачу 55030B 183 x 38 см на 746 л Блакитний». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Дитячий каркасний круглий басейн Динозаврики Bestway 55001 244 x 46 см на 2074 л Синій

Дитячий каркасний круглий басейн з принтом Bestway та тентом 55031B 244 x 46 см на 2074 л Синій

Дитячий каркасний круглий басейн Кораловий Риф Bestway 58472 244 x 46 см на 2040 л Синій

Дитячий каркасний круглий басейн із навісом від сонця Bestway 56432 (244-51 см, з навісом, 1688 л) Зелений
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bestway |
| Форма | Круглая |
| Цвет | Голубой |
| Объем | 746 л |
| Диаметр | 183 см |
| Длина | 183 см |
| Ширина | 183 см |
| Высота | 38 см |
| Состояние | Новое |
💬 Відгуки покупців (8)
2024-07-20
Переваги
Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-07-03
Переваги
Гарне обслуговування2024-06-26
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-06-19
Басейн суперовий.Доставка укрпочтою -довго.
2023-06-16
Переваги
Швидко зв'язались, Актуальна ціна, Товар був у наявності2023-06-13
Переваги
Гарне обслуговування2023-06-11
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко зв'язались, Швидко відправили2023-06-10
Переваги
Швидко відправили


