
Дитячий каркасний круглий басейн Кораловий Риф Bestway 58472 244 x 46 см на 2040 л Синій
Продавець: Kanctovar
1 199 ₴1 319 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 58472
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Дитячий каркасний круглий басейн Кораловий Риф Bestway 58472 244 x 46 см на 2040 л Синій». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Дитячий каркасний круглий басейн Морські мешканці Bestway на дачу 55030B 183 x 38 см на 746 л Блакитний

Дитячий каркасний круглий басейн Динозаврики Bestway 55001 244 x 46 см на 2074 л Синій

Дитячий каркасний круглий басейн з принтом Bestway та тентом 55031B 244 x 46 см на 2074 л Синій

Дитячий каркасний круглий басейн із навісом від сонця Bestway 56432 (244-51 см, з навісом, 1688 л) Зелений
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bestway |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 3.9 кг |
| Высота | 46 см |
| Диаметр | 244 см |
| Длина | 244 см |
| Объем | 2040 л |
| Состояние | Новое |
| Форма | Круглая |
| Цвет | Синий |
| Ширина | 244 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2023-07-03



