
Дитячий карт Bambi M 1564-3 Червоний | Педальна машинка веломобіль (машинка для картингу)
Продавець: Круті тачки
4 541 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: M 1564-3
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Дитячий карт Bambi M 1564-3 Червоний | Педальна машинка веломобіль (машинка для картингу)». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bambi |
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 56 см |
| Диаметр колес | 200 мм |
| Длина | 83 см |
| Количество мест в веломобиле | 1 |
| Максимально допустимая нагрузка | 30 кг |
| Материал колес | Резина |
| Материал корпуса | Металл |
| Состояние | Новое |
| Тип | Карт |
| Тормоз | Ручной |
| Ход педалей | Вперед |
| Цвет | Красный |
| Ширина | 51 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-08-05
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


