
Дитячий карт із надувними колесами Bambi kart M 4574-4 Синій ⁇ Педальна машинка веломобіль
Продавець: Круті тачки
6 035 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: M 4574-4 K20
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Дитячий карт із надувними колесами Bambi kart M 4574-4 Синій ⁇ Педальна машинка веломобіль». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bambi |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 11.2 кг |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 56 см |
| Диаметр колес | 250 мм |
| Длина | 111 см |
| Количество мест в веломобиле | 1 |
| Максимально допустимая нагрузка | 50 кг |
| Материал колес | Резина |
| Материал корпуса | Металл |
| Особенности | Регулируемый руль, Регулируемое сиденье |
| Состояние | Новое |
| Тип | Карт |
| Тормоз | Ручной |
| Ход педалей | Вперед |
| Цвет | Синий |
| Ширина | 60 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2023-07-21
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


