
Дитячий карток Bambi kart M 4284E-7 Помаранчевий | Педальна машинка веломобіль
Продавець: Круті тачки
2 664 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: M 4284E-7 K30
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Дитячий карток Bambi kart M 4284E-7 Помаранчевий | Педальна машинка веломобіль». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bambi |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 8.1 кг |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 62 см |
| Диаметр колес | 220 мм |
| Длина | 83 см |
| Количество мест в веломобиле | 1 |
| Максимально допустимая нагрузка | 30 кг |
| Материал колес | Полиуретан |
| Материал корпуса | Металл |
| Особенности | Регулируемый руль, Регулируемое сиденье |
| Состояние | Новое |
| Тип | Карт |
| Ход педалей | Вперед |
| Цвет | Оранжевый |
| Ширина | 49 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2023-11-15
Хотіли придбати одну модель,але завдяки рекомендаціям продавця вибрали іншу, більш зручнішу та більше підходить віку дитини. Дякую.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності



