
Дитячий Комбайн інерційний (3 види, у слюді) 0488-222 /223/224
Продавець: Круті тачки
410 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 0488-222 /223/224
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Дитячий Комбайн інерційний (3 види, у слюді) 0488-222 /223/224». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 190 мм |
| Длина | 515 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип | Комбайн |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина | 150 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-12-08



