
Дитячий квадроцикл (1 мотор 40W, 1 акум 6V4) Bambi M 4131EL-4 Синій
Продавець: Круті тачки
4 367 ₴5 671 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: M 4131EL-4
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Дитячий квадроцикл (1 мотор 40W, 1 акум 6V4) Bambi M 4131EL-4 Синій». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bambi |
| Страна производитель | Китай |
| Варианты управления | Из кабины водителя |
| Вес | 9.2 кг |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 63 см |
| Длина | 88 см |
| Емкость аккумулятора | 4.5 А·ч |
| Зарядное устройство | Да |
| Защитный бампер | Спереди |
| Индикатор заряда аккумулятора | Да |
| Количество аккумуляторов | 1 шт |
| Количество двигателей | 1 шт |
| Количество мест в электро-/бензомобиле | 1 |
| Максимальная скорость | 5 км/ч |
| Максимально допустимая нагрузка | 30 кг |
| Материал колес | EVA |
| Материал корпуса | Пластик |
| Материал сиденья и спинки | Искусственная кожа |
| Мощность двигателя | 40 Вт |
| Напряжение аккумулятора | 6 В |
| Особенности | MP3-разъем, Амортизатор, Мелодии, Световые эффекты, Звуковые эффекты, Регулятор громкости, Передние фары |
| Передачи | 1 скорость вперед, 1 скорость назад |
| Состояние | Новое |
| Тип | Электромобиль |
| Тип кузова | Квадроцикл |
| Цвет | Синий |
| Ширина | 54 см |
💬 Відгуки покупців (2)
2025-04-20
Квадроцикл дуже сподобався ,гарний
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-08-02
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


