
Дитячий квадроцикл (акум 6V4,5AH, 2 мотори 45W, музика, світло, EVA, довжина 70см) M 5054EL-1 Білий
Продавець: Круті тачки
2 464 ₴3 285 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: M 5054EL-1
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Дитячий квадроцикл (акум 6V4,5AH, 2 мотори 45W, музика, світло, EVA, довжина 70см) M 5054EL-1 Білий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bambi |
| Страна производитель | Китай |
| Варианты управления | Из кабины водителя |
| Вес | 6 кг |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Время зарядки | 10 час |
| Высота | 47 см |
| Диаметр задних колес | 190 мм |
| Диаметр передних колес | 190 мм |
| Длина | 70 см |
| Емкость аккумулятора | 4.5 А·ч |
| Индикатор заряда аккумулятора | Да |
| Количество аккумуляторов | 1 шт |
| Количество двигателей | 2 шт |
| Количество мест в электро-/бензомобиле | 1 |
| Максимальная скорость | 3 км/ч |
| Максимально допустимая нагрузка | 25 кг |
| Материал колес | EVA |
| Материал корпуса | Пластик |
| Материал сиденья и спинки | Искусственная кожа |
| Мощность двигателя | 45 Вт |
| Напряжение аккумулятора | 6 В |
| Особенности | Световые эффекты, Передние фары, Звуковые эффекты, MP3-разъем |
| Передачи | 1 скорость назад, 2 скорости вперед |
| Состояние | Новое |
| Тип | Электромобиль |
| Тип кузова | Квадроцикл |
| Цвет | Белый |
| Ширина | 40 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-10-31
Дякую за чудовий квадроциклСину дуже сподобалося кататисяРекомендую



