
Дитячий квадроцикл Bambi (2 мотори по 40W, акум 12V10AH, музика, світло, MP3, USB) M 5008EBL-3 Червоний
Продавець: Круті тачки
8 685 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: M 5008EBL-3
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Дитячий квадроцикл Bambi (2 мотори по 40W, акум 12V10AH, музика, світло, MP3, USB) M 5008EBL-3 Червоний». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bambi |
| Страна производитель | Китай |
| Варианты управления | Из кабины водителя |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Время зарядки | 8 час |
| Емкость аккумулятора | 10 А·ч |
| Зарядное устройство | Да |
| Индикатор заряда аккумулятора | Да |
| Количество аккумуляторов | 1 шт |
| Количество двигателей | 2 шт |
| Количество мест в электро-/бензомобиле | 1 |
| Максимальная скорость | 5 км/ч |
| Максимально допустимая нагрузка | 35 кг |
| Материал колес | EVA |
| Материал корпуса | Пластик |
| Материал сиденья и спинки | Искусственная кожа |
| Мощность двигателя | 40 Вт |
| Напряжение аккумулятора | 12 В |
| Особенности | Световые эффекты, Регулятор громкости, Звуковые эффекты, MP3-разъем, Амортизатор, Передние фары |
| Передачи | 2 скорости вперед, 1 скорость назад |
| Состояние | Новое |
| Тип | Электромобиль |
| Тип кузова | Квадроцикл |
| Цвет | Красный |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-12-26
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


