
Дитячий квадроцикл (мотор 25W, MP3, USB) Bambi M 4137EL-3 Червоний
Продавець: Круті тачки
3 374 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: M 4137EL-3
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Дитячий квадроцикл (мотор 25W, MP3, USB) Bambi M 4137EL-3 Червоний». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bambi |
| Страна производитель | Китай |
| Варианты управления | Из кабины водителя |
| Вес | 6 кг |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Время зарядки | 8 час |
| Высота | 52 см |
| Диаметр задних колес | 220 мм |
| Диаметр передних колес | 220 мм |
| Длина | 68 см |
| Емкость аккумулятора | 4.5 А·ч |
| Зарядное устройство | Да |
| Индикатор заряда аккумулятора | Да |
| Количество аккумуляторов | 1 шт |
| Количество двигателей | 1 шт |
| Количество мест в электро-/бензомобиле | 1 |
| Максимально допустимая нагрузка | 30 кг |
| Материал колес | EVA |
| Материал корпуса | Пластик |
| Материал сиденья и спинки | Искусственная кожа |
| Мощность двигателя | 25 Вт |
| Напряжение аккумулятора | 6 В |
| Особенности | Звуковые эффекты, Передние фары, Мелодии, Световые эффекты, MP3-разъем, Амортизатор, Регулятор громкости |
| Передачи | 1 скорость вперед, 1 скорость назад |
| Состояние | Новое |
| Тип | Электромобиль |
| Тип кузова | Квадроцикл |
| Цвет | Красный |
| Ширина | 41 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-04-13
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності



