
Дитячий квадроцикл на акумуляторі з музикою та світлом фар Bambi M 5031EBLRS-4 Синій
Продавець: Kanctovar
15 399 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: M 5031EBLRS-4
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Дитячий квадроцикл на акумуляторі з музикою та світлом фар Bambi M 5031EBLRS-4 Синій». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Дитячий квадроцикл на акумуляторі зі шкіряним сидінням та музикою Bambi M 5054EL-2 Чорний

Дитячий квадроцикл на акумуляторі з світлом та музикою Bambi M 4137EL-1 Білий

Дитячий квадроцикл на акумуляторі зі шкіряним сидінням та музикою Bambi M 5054EL-1 Білий

Дитячий квадроцикл на акумуляторі з світлом та музикою Bambi M 4137EL-3 Червоний
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bambi |
| Варианты управления | Радиоуправление (пульт ДУ), Из кабины водителя |
| Вес | 23.5 кг |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Время зарядки | 12 час |
| Высота | 71 см |
| Глубина сиденья | 15 см |
| Диаметр задних колес | 300 мм |
| Диаметр передних колес | 300 мм |
| Длина | 115 см |
| Емкость аккумулятора | 10 А·ч |
| Зарядное устройство | Да |
| Индикатор заряда аккумулятора | Да |
| Количество аккумуляторов | 1 шт |
| Количество двигателей | 4 шт |
| Количество мест в электро-/бензомобиле | 1 |
| Максимальная скорость | 5 км/ч |
| Максимально допустимая нагрузка | 30 кг |
| Материал колес | EVA |
| Материал корпуса | Пластик |
| Материал сиденья и спинки | Искусственная кожа |
| Мощность двигателя | 35 Вт |
| Напряжение аккумулятора | 12 В |
| Особенности | Передние фары, Световые эффекты |
| Передачи | 1 скорость назад, 2 скорости вперед |
| Расстояние от сидения до педалей | 27 см |
| Состояние | Новое |
| Тип | Электромотоцикл |
| Тип кузова | Квадроцикл |
| Цвет | Синий |
| Ширина | 63 см |
| Ширина по зеркалам | 63 см |
| Ширина по колесам | 63 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-02-19
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


