
Дитячий квадроцикл на акумуляторі зі шкіряним сидінням та музикою Bambi M 5054EL-1 Білий
Продавець: Kanctovar
3 149 ₴3 829 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності80 замовлень
Артикул: M 5054EL-1
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 3 відгуків покупців для «Дитячий квадроцикл на акумуляторі зі шкіряним сидінням та музикою Bambi M 5054EL-1 Білий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Дитячий квадроцикл на акумуляторі зі шкіряним сидінням та музикою Bambi M 5054EL-2 Чорний

Дитячий квадроцикл на акумуляторі з світлом та музикою Bambi M 4137EL-1 Білий

Дитячий квадроцикл на акумуляторі з музикою та світлом фар Bambi M 5031EBLRS-4 Синій

Дитячий квадроцикл на акумуляторі з світлом та музикою Bambi M 4137EL-3 Червоний
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bambi |
| Тип | Электромотоцикл |
| Тип кузова | Квадроцикл |
| Количество мест в электро-/бензомобиле | 1 |
| Варианты управления | Из кабины водителя |
| Максимальная скорость | 3 км/ч |
| Передачи | 1 скорость назад, 1 скорость вперед |
| Максимально допустимая нагрузка | 25 кг |
| Цвет | Белый |
| Особенности | Регулятор громкости, Передние фары, Звуковые эффекты |
| Материал корпуса | Пластик |
| Материал колес | EVA |
| Материал сиденья и спинки | Искусственная кожа |
| Состояние | Новое |
| Длина | 70 см |
| Ширина | 42 см |
| Высота | 81 см |
| Вес | 5.8 кг |
| Диаметр передних колес | 200 мм |
| Диаметр задних колес | 200 мм |
| Ширина сиденья | 11 см |
| Расстояние от сидения до педалей | 33 см |
| Ширина по зеркалам | 42 см |
| Ширина по колесам | 42 см |
| Мощность двигателя | 45 Вт |
| Емкость аккумулятора | 4.5 А·ч |
| Количество аккумуляторов | 1 шт |
| Напряжение аккумулятора | 6 В |
| Индикатор заряда аккумулятора | Да |
| Время зарядки | 12 час |
| Зарядное устройство | Да |
💬 Відгуки покупців (3)
2024-04-04
Переваги
Гарне обслуговування2024-03-20
2024-02-22
Переваги
Гарне обслуговування


