
Дитячий квадроцикл на акумуляторі з світлом та музикою Bambi M 4137EL-1 Білий
Продавець: Kanctovar
3 579 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності50 замовлень
Артикул: M 4137EL-1
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 4 відгуків покупців для «Дитячий квадроцикл на акумуляторі з світлом та музикою Bambi M 4137EL-1 Білий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Дитячий квадроцикл на акумуляторі зі шкіряним сидінням та музикою Bambi M 5054EL-2 Чорний

Дитячий квадроцикл на акумуляторі зі шкіряним сидінням та музикою Bambi M 5054EL-1 Білий

Дитячий квадроцикл на акумуляторі з музикою та світлом фар Bambi M 5031EBLRS-4 Синій

Дитячий квадроцикл на акумуляторі з світлом та музикою Bambi M 4137EL-3 Червоний
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bambi |
| Тип | Электроквадроцикл |
| Тип кузова | Квадроцикл |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Количество мест в электро-/бензомобиле | 2 |
| Варианты управления | Из кабины водителя |
| Максимальная скорость | 5 км/ч |
| Передачи | 1 скорость назад, 1 скорость вперед |
| Максимально допустимая нагрузка | 30 кг |
| Цвет | Белый |
| Особенности | Световые эффекты, Передние фары, Мелодии, Звуковые эффекты, MP3-разъем |
| Материал корпуса | Пластик |
| Материал колес | EVA |
| Материал сиденья и спинки | Натуральная кожа |
| Количество двигателей | 1 шт |
| Состояние | Новое |
| Длина | 68 см |
| Высота | 52 см |
| Диаметр передних колес | 220 мм |
| Диаметр задних колес | 220 мм |
| Высота сиденья | 35 см |
| Ширина по колесам | 41 см |
| Емкость аккумулятора | 5 А·ч |
| Количество аккумуляторов | 1 шт |
| Напряжение аккумулятора | 6 В |
| Зарядное устройство | Да |
💬 Відгуки покупців (4)
2023-08-20
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2023-08-16
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець2023-08-12
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2023-07-27



