
Дитячий мікрофон "Super Star" (звук, підсвічування, підключається до телефону, в коробці) HD - 8925
Продавець: Круті тачки
469 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: HD - 8925
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Дитячий мікрофон "Super Star" (звук, підсвічування, підключається до телефону, в коробці) HD - 8925». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 1000 мм |
| Длина | 210 мм |
| Материал | Пластик |
| Особенности | Звуковые эффекты, Световые эффекты |
| Пол | Для девочек |
| Состояние | Новое |
| Тип | Микрофон |
| Тип питания | Батарейки |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Розовый |
| Ширина | 200 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-05-30
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


