
Дитячий Мікроскоп (підсвічування, предметне скло, колби, пластиковий контейнер, в коробці) LZ 8601
Продавець: Круті тачки
441 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: LZ 8601
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Дитячий Мікроскоп (підсвічування, предметне скло, колби, пластиковий контейнер, в коробці) LZ 8601». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 6 лет |
| Высота | 225 мм |
| Длина | 120 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип | Микроскоп |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 80 мм |
💬 Відгуки покупців (2)
2024-03-27
2022-12-29
купила дитячий мікроскоп- то просто захват,дитина від нього не відлипає,саме те що треба малим дослідникам.з мінусів - батерейки в комплекті не йдуть
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


