
Дитячий мобіль на ліжечко (заводний механізм, карусель, музичний) 6388
Продавець: Круті тачки
584 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 6388
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Дитячий мобіль на ліжечко (заводний механізм, карусель, музичний) 6388». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | С рождения |
| Высота | 500 мм |
| Высота упаковки | 340 мм |
| Длина | 340 мм |
| Длина упаковки | 250 мм |
| Материал | Пластик |
| Особенности | Мелодии |
| Состояние | Новое |
| Тип | Мобиль для кроватки |
| Тип питания | Батарейки |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина | 340 мм |
| Ширина упаковки | 40 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-12-05



