
Дитячий мотоцикл скутер (2 мотори 35W, 1аккум 12V7AH, музика, світло, EVA, MP3, USB) M 4939EL-3 Червоний
Продавець: Круті тачки
8 040 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: M 4939EL-3
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Дитячий мотоцикл скутер (2 мотори 35W, 1аккум 12V7AH, музика, світло, EVA, MP3, USB) M 4939EL-3 Червоний». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Время зарядки | 8 час |
| Емкость аккумулятора | 7 А·ч |
| Количество аккумуляторов | 1 шт |
| Количество двигателей | 2 шт |
| Количество мест в электро-/бензомобиле | 1 |
| Максимальная скорость | 5 км/ч |
| Максимально допустимая нагрузка | 25 кг |
| Материал колес | EVA |
| Материал корпуса | Пластик |
| Материал сиденья и спинки | Искусственная кожа |
| Мощность двигателя | 35 Вт |
| Напряжение аккумулятора | 12 В |
| Особенности | Регулятор громкости, Звуковые эффекты, Световые эффекты, MP3-разъем, Передние фары |
| Состояние | Новое |
| Тип | Электромотоцикл |
| Тип кузова | Мотоцикл |
| Цвет | Красный |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-09-03
Чудовий мотоцикл для дівчинки зручний хорошої якості. Швидко все підібрали і відправили. Щей гарантію надали на рік на будь яку поломку.



