
Дитячий музичний центр (підсвічування, 2 мікрофони, 12 мелодій, підключення до телефону, тільки від мережі) 5040
Продавець: Круті тачки
1 495 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 5040
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Дитячий музичний центр (підсвічування, 2 мікрофони, 12 мелодій, підключення до телефону, тільки від мережі) 5040». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 25 мм |
| Материал | Пластик |
| Особенности | Световые эффекты, Мелодии, Звуковые эффекты |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Розовый |
| Высота упаковки | 315 мм |
| Длина | 27 |
| Длина упаковки | 405 мм |
| Тип | Акустическая система |
| Функция автоматического отключения | Да |
| Ширина | 9 |
| Ширина упаковки | 110 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-08-07



