
Дитячий набір боксерський (груша на платформі, висота 105см, рукавички, насос) MY 2016 A
Продавець: Круті тачки
1 005 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: MY 2016 A
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Дитячий набір боксерський (груша на платформі, висота 105см, рукавички, насос) MY 2016 A». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Пати Бокс |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 1050 мм |
| Высота упаковки | 470 мм |
| Длина | 340 мм |
| Длина упаковки | 365 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип игры | Бокс |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 340 мм |
| Ширина упаковки | 90 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-10-12
Быстрое обслуживание.вежливые продавцы.
Переваги
Швидко відправили, Ввічливий продавець


