
Дитячий набір поліції (7 елементів, автомат з тріскачкою, маска, шолом, свисток, наручники, аксесуари) 34390
Продавець: Круті тачки
704 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 34390
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Дитячий набір поліції (7 елементів, автомат з тріскачкою, маска, шолом, свисток, наручники, аксесуари) 34390». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 470 мм |
| Длина | 370 мм |
| Количество предметов в наборе | 7 |
| Материал | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Тип | Полицейский |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Синий |
| Ширина | 60 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2023-11-11
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


