
Дитячий надувний ігровий центр батут "Будиночок" (174*174*112см) Intex Jump-O-Lene 48260
Продавець: Круті тачки
1 387,78 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності30 замовлень
Артикул: М 48260 K40
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 6 відгуків покупців для «Дитячий надувний ігровий центр батут "Будиночок" (174*174*112см) Intex Jump-O-Lene 48260». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Intex |
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 1120 мм |
| Высота упаковки | 303 мм |
| Длина | 1740 мм |
| Длина упаковки | 486 мм |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 1740 мм |
| Ширина упаковки | 416 мм |
💬 Відгуки покупців (6)
2024-08-03
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-07-27
2024-07-16
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-07-03
Переваги
Актуальний опис, Швидко зв'язались, Актуальна ціна2024-06-06
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-06-04
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності



