
Дитячий намет 135х125х95 см, Kruzzel, Жовтий/Бузковий будиночок намету / Дитячий ігровий будиночок
Продавець: HUGO
1 136 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 23457963101
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Дитячий намет 135х125х95 см, Kruzzel, Жовтий/Бузковий будиночок намету / Дитячий ігровий будиночок». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →
Дитячий намет 135х125х95см, Kruzzel / Дитячий будиночок намет / Ігровий дитячий будиночок / Намет дитячий

Дитячий намет 135х125х95см, Kruzzel, Блакитний / Дитячий будиночок намет / Дитячий ігровий будиночок

Дитячий намет 135х125х95см, Kruzzel + Нічник-проектор Космонавт / Дитячий будиночок намет / Ігровий дитячий будиночок

Дитячий намет 135х125х95см, Kruzzel / Намет з ліхтариками / Будиночок намет з гірляндою
📋 Технічні характеристики
| Тип | Палатка |
| Размещение | В помещении/на улице |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал | Текстиль |
| Цвет | Желтый |
| Сборно-разборная конструкция | Да |
| Ширина | 950 мм |
| Длина | 1250 мм |
| Высота | 1350 мм |
| Пол | Для девочек |
| Состояние | Новое |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-02-01
Отримала від вас своє замовлення і дуже розчарувалася ,палатка гарна велика ,але ж якість ніяка ,тканина рветься по швах ,шторку вже пришивала ,гірлянди розові ,хоч ви сказали жовті .А вакууватор його ціна в інших магазинах 215 грн ,а ви міні сказали яка його ціна?Та ще й про якусь знижку для першого замовлення говорили ,все наговорите щоб тільки продати ....Ви не те що знижку зробили ,ви мені ще більшу ціну поставили .Я ще не перовіряла ,як він працює ,мені вже страшно .Я розчарована в вашому магазині ,брехнею багато не заробите !!!
Переваги
Ціна вище заявленої