
Дитячий настільний аерохокей (поле 39-23см, 2 ручки, 2 шайби, на батарейці) 2570
Продавець: Круті тачки
1 099 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 2570
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Дитячий настільний аерохокей (поле 39-23см, 2 ручки, 2 шайби, на батарейці) 2570». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 5 лет |
| Высота упаковки | 265 мм |
| Длина упаковки | 425 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип | Настольный хоккей |
| Тип игрового стола | Настольный |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 80 мм |
| Количество участников | 2 |
| Минимальное количество участников | 2 чел. |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-12-29
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності



