
Дитячий навантажувач інерційний (світло, звук, у коробці) WY 690 A
Продавець: Круті тачки
513 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: WY 690 A
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Дитячий навантажувач інерційний (світло, звук, у коробці) WY 690 A». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 150 мм |
| Длина | 230 мм |
| Особенности | Световые эффекты, Звуковые эффекты |
| Состояние | Новое |
| Тип | Конвеерный погрузчик |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Желтый |
| Ширина | 90 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-06-28
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


