
Дитячий пластиковий стільчик на дерев'яних ніжках Bambi Зайчик 04-2B-ROUND Бірюзовий
Продавець: Kanctovar
1 199 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 04-2B
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Дитячий пластиковий стільчик на дерев'яних ніжках Bambi Зайчик 04-2B-ROUND Бірюзовий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bambi |
| Страна производитель | Китай |
| Высота стульчика с учетом спинки | 560 мм |
| Глубина стульчика | 310 мм |
| Комплектация подлокотниками | Нет |
| Наличие спинки | Да |
| Ножки | натуральное дерево |
| Покрытие | Эмаль |
| Сиденье | пластик |
| Состояние | Новое |
| Спинка | пластик |
| Тип | Стульчик |
| Цвет | Бирюзовый |
| Цвет (оттенок) мебели | Бирюзовый |
| Ширина стульчика | 300 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2023-05-23
Все супер, швидко і якісно!
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності




