
Дитячий поліцейський набір (8 елементів, револьвер зі звуком, пістолет зі світлом та звуком, наручники) 34170
Продавець: Круті тачки
437 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 34170
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Дитячий поліцейський набір (8 елементів, револьвер зі звуком, пістолет зі світлом та звуком, наручники) 34170». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 240 мм |
| Длина | 380 мм |
| Количество предметов в наборе | 8 |
| Материал | Пластик |
| Особенности | Световые эффекты, Звуковые эффекты |
| Состояние | Новое |
| Тип | Полицейский |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Синий |
| Ширина | 40 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-11-12
Быстро связались и отправили,но товар пришел не такой как на картинке,набор совершенно другой



