
Дитячий прогулянковий візочок JOY W 2290 Міні Маус
Продавець: Круті тачки
4 113 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: W 2290
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Дитячий прогулянковий візочок JOY W 2290 Міні Маус». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | JOY |
| Страна производитель | Китай |
| Бесшумная регулировка капюшона | Да |
| Вес | 5.6 кг |
| Диаметр задних колес | 13 см |
| Диаметр передних колес | 13 см |
| Длина | 80 см |
| Длина спального места | 80 см |
| Защита от случайного складывания | Да |
| Количество блоков | 1 (Для одного ребенка) |
| Количество колес | 4 шт |
| Комплектация коляски | Чехол-накидка на ножки |
| Максимально допустимый вес | 15 кг |
| Максимальный угол наклона спинки | 165 град. |
| Материал колес | Полиуретан |
| Механизм складывания | Книжка |
| Поворотные передние колеса/колесо | Да |
| Система амортизации | Пружины |
| Состояние | Новое |
| Тип задних колес | Одинарные |
| Тип коляски | Прогулочная |
| Тип передних колес | Одинарные |
| Тип ремней безопасности | 5-ти точечные |
| Тормозная система коляски | Задний стояночный тормоз |
| Цвет | Красный |
| Число точек опоры | Четыре точки |
| Ширина | 35 см |
| Ширина передней и задней оси | Различная |
| Ширина спального места | 35 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2022-12-01
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності



