
Дитячий розвиваючий куб "TK Group" (українська озвучка, пісні, сортер, годинник, шестерні та лабіринт) 57959
Продавець: Круті тачки
698 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 57959
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Дитячий розвиваючий куб "TK Group" (українська озвучка, пісні, сортер, годинник, шестерні та лабіринт) 57959». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Возраст | От 18 мес |
| Высота | 145 мм |
| Длина | 115 мм |
| Материал | Пластик |
| Особенности | Световые эффекты, Мелодии, Звуковые эффекты |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип | Мультибокс |
| Тип питания | Батарейки |
| Ширина | 115 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-08-08
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Актуальна ціна


