
Дитячий розвиваючий музичний килимок (5 підвісок, музичне піаніно, безпечне люстерко) HE 0652
Продавець: Круті тачки
553 ₴779 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: HE 0652
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Дитячий розвиваючий музичний килимок (5 підвісок, музичне піаніно, безпечне люстерко) HE 0652». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Возраст | От 12 мес |
| Высота | 580 мм |
| Высота упаковки | 380 мм |
| Длина | 400 мм |
| Длина упаковки | 300 мм |
| Особенности | Мелодии, Звуковые эффекты |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип | Развивающий коврик |
| Тип питания | Батарейки |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 750 мм |
| Ширина упаковки | 80 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-10-18
Дякую , рекомендую однозначно
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


