
Дитячий самокат iTrike MAXI X1-GGR (з підсвічуванням коліс)
Продавець: Круті тачки
1 536 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності
Артикул: X1-GGR K50
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Дитячий самокат iTrike MAXI X1-GGR (з підсвічуванням коліс)». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | iTrike |
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | Детская |
| Высота рулевой стойки | 80 см |
| Диаметр колеса | 120 мм |
| Количество колес | 3 |
| Конструкция | Складная |
| Максимальная нагрузка | 30 кг |
| Материал рамы | Алюминий |
| Особенности | Светодиодная подсветка колес |
| Состояние | Новое |
| Тип | Городской |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-01-26
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності




