
Дитячий самокат (кермо75-84см) iTrike MAXI JR 3-003-DBL Синій
Продавець: Круті тачки
977 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: JR 3-003-DBL K40
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Дитячий самокат (кермо75-84см) iTrike MAXI JR 3-003-DBL Синій». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | iTrike |
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | Детская |
| Высота рулевой стойки | 84 см |
| Диаметр колеса | 120 мм |
| Количество колес | 3 |
| Конструкция | Цельная |
| Максимальная нагрузка | 25 кг |
| Материал рамы | Алюминий |
| Особенности | Ножной тормоз |
| Состояние | Новое |
| Тип | Городской |
| Цвет | Синий |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-09-19



