
Дитячий самокат (кермо79/88см) iTrike MAXI JR 3-055-1-R Червоний | Самокат з підсвічуванням коліс
Продавець: Круті тачки
856 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: JR 3-055-1-R K50
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Дитячий самокат (кермо79/88см) iTrike MAXI JR 3-055-1-R Червоний | Самокат з підсвічуванням коліс». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | iTrike |
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | Детская |
| Высота рулевой стойки | 88 см |
| Диаметр колеса | 120 мм |
| Количество колес | 3 |
| Конструкция | Цельная |
| Максимальная нагрузка | 25 кг |
| Материал рамы | Алюминий |
| Особенности | Ножной тормоз |
| Рисунки и надписи | Графити |
| Состояние | Новое |
| Тип | Городской |
| Цвет | Красный |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-08-30
Все добре.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


