
Дитячий спусковий трек "Car Ramp" (21 елемент, 5 поверхів, 6 машинок перевертарів) 868-88
Продавець: Круті тачки
401 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності
Артикул: 868-88
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Дитячий спусковий трек "Car Ramp" (21 елемент, 5 поверхів, 6 машинок перевертарів) 868-88». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота в собранном виде | 300 мм |
| Высота упаковки | 290 мм |
| Длина упаковки | 250 мм |
| Материал изготовления | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Тип | Автотрек |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 70 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2023-10-04



