
Дитячий синтезатор на 24 клавіші та музикою CY-6032B Іграшкове піаніно
Продавець: Kanctovar
799 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: CY-6032B
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Дитячий синтезатор на 24 клавіші та музикою CY-6032B Іграшкове піаніно». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bambi |
| Тип | Синтезатор |
| Пол | Унисекс |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Розовый |
| Особенности | Звуковые эффекты, Мелодии |
| Тип питания | Батарейки |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Состояние | Новое |
| Длина | 500 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Высота | 90 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-02-21
Дітяче піаніно отримали , дуже сподобалось.Велике вам дякую.За швидку відправку.




