
Дитячий Трактор з причепом (3 види, інерція, у слюді) 0488-106 /114/115
Продавець: Круті тачки
557 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 0488-106 /114/115
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Дитячий Трактор з причепом (3 види, інерція, у слюді) 0488-106 /114/115». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 100 мм |
| Длина | 520 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип | Трактор |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина | 160 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-08-09
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Ввічливий продавець


