
Дитячий триколісний самокат із турбіним димом та підсвічуванням GLANBER BT Самокат із музичною колонкою Червоний
Продавець: Kanctovar
2 149 ₴2 250 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 2865-кр/GR
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Дитячий триколісний самокат із турбіним димом та підсвічуванням GLANBER BT Самокат із музичною колонкою Червоний». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Дитячий триколісний самокат-велобіг із LED-підсвічуванням задник коліс Best Scooter 3в1 Велосипед-самокат Рожевий

Дитячий триколісний самокат-трансформер 3в1 / Самокат велобіг / Самокат для дітей / Триколісний велосипед

Дитячий триколісний самокат Best Scooter А 24656 /779-1305 Блакитний

Дитячий триколісний самокат (кермо 69-90см, підсвічування коліс, складане) Best Scooter 46-009 Графіті
📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | Детская |
| Тип | Городской |
| Максимальная нагрузка | 50 кг |
| Конструкция | Складная |
| Количество колес | 3 |
| Диаметр колеса | 120 мм |
| Высота рулевой стойки | 83 см |
| Особенности | Светодиодная подсветка колес, Ножной тормоз, Регулировка руля по высоте |
| Цвет | Красный |
| Состояние | Новое |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-08-03
Переваги
Гарне обслуговування


