
Дитячий триколісний самокат (кермо 69-90см, підсвічування коліс, складане) Best Scooter 46-009 Графіті
Продавець: Круті тачки
1 957 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 46-009
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Дитячий триколісний самокат (кермо 69-90см, підсвічування коліс, складане) Best Scooter 46-009 Графіті». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Дитячий триколісний самокат-велобіг із LED-підсвічуванням задник коліс Best Scooter 3в1 Велосипед-самокат Рожевий

Дитячий триколісний самокат із турбіним димом та підсвічуванням GLANBER BT Самокат із музичною колонкою Червоний

Дитячий триколісний самокат-трансформер 3в1 / Самокат велобіг / Самокат для дітей / Триколісний велосипед

Дитячий триколісний самокат Best Scooter А 24656 /779-1305 Блакитний
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Best Scooter |
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | Детская |
| Высота рулевой стойки | 90 см |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Диаметр колеса | 130 мм |
| Количество колес | 3 |
| Конструкция | Складная |
| Максимальная нагрузка | 60 кг |
| Материал рамы | Алюминий |
| Особенности | Светодиодная подсветка колес, Ножной тормоз |
| Рисунки и надписи | Графити |
| Состояние | Новое |
| Тип | Городской |
| Цвет | Черный |
| Вес | 3.6 |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-06-12
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


