
Дитячий трюковий самокат (алюміній, HIC-система, пеги, колеса PU 120 мм) Best Scooter Simbiote 65030 Сірий
Продавець: Круті тачки
4 385 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 65030 К
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Дитячий трюковий самокат (алюміній, HIC-система, пеги, колеса PU 120 мм) Best Scooter Simbiote 65030 Сірий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Дитячий трюковий самокат (колеса PU 110 мм, кермо 83, алюм+сталь, HIC) iTrike SR 2-067-4-OR Помаранчевий

Дитячий трюковий самокат (колеса PU 110 мм, алюм+сталь) iTrike SR 2-066-6-WP3

Дитячий трюковий самокат (колеса PU 110 мм, кермо 83, алюм+сталь, HIC) iTrike SR 2-067-4-BL1 Синій

Дитячий трюковий самокат (колеса PU 110 мм, кермо 83, алюм+сталь, HIC) iTrike SR 2-067-4-OR Помаранчевий
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Best Scooter |
| Возрастная группа | Детская |
| Высота рулевой стойки | 93 см |
| Диаметр колеса | 120 мм |
| Количество колес | 2 |
| Конструкция | Цельная |
| Максимальная нагрузка | 100 кг |
| Материал рамы | Алюминий |
| Особенности | Ножной тормоз |
| Рисунки и надписи | Графити |
| Состояние | Новое |
| Тип | Трюковый |
| Цвет | Серый |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-06-23
самокат дитині сподобався.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


