
Дитячий цифровий фотоапарат 40МП, X900 Cat, від USB, Блакитний / Фотоапарат для дітей з селфі камерою
Продавець: HUGO
395,09 ₴564,42 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності80 замовлень
Артикул: 234573300
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Дитячий цифровий фотоапарат 40МП, X900 Cat, від USB, Блакитний / Фотоапарат для дітей з селфі камерою». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →
Дитячий цифровий фотоапарат з моментальним друком із вбудованим принтером для фото та відео A19

Дитячий цифровий фотоапарат + чохол Єдиноріг, 5Мп, 1280х720HD, X2A, Фіолетовий / Дитяча фотокамера

Дитячий цифровий фотоапарат з дисплеєм у чохлі Smart Kids Camera HD Фото та відео зйомка X300 Протиударний

Дитяча камера миттєвого друку + 1 термопапір / Дитяча цифрова фотокамера / Дитячий цифровий фотоапарат
📋 Технічні характеристики
| Количество мегапикселей | 40 Мп |
| Максимальный объем карты памяти | 32 GB |
| Цифровой Zoom | 4 |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Цвет корпуса | Голубой |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 85 мм |
| Высота | 80 мм |
| Автофокусировка | Есть |
| Емкость аккумулятора | 900 мА/ч |
| Дисплей | 2,0-дюймовый IPS-экран |
| Разрешение фотографий | 3264х2448px |
| Разрешение видео | 1920х1080px |
| Функции устройства | Фотосъемка (автоспуск/таймер), видео, воспроизведение, игры, фоторамки |
💬 Відгуки покупців (2)
2025-12-31
Переваги
Відправляли довше обіцяного2025-12-19
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності