
Дитячий велобіг "CORSO LAMBO" 14 дюймів (ручне гальмо, підніжка, підставка для ніг) LB-14704
Продавець: Круті тачки
1 479 ₴1 999 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: LB-14704
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Дитячий велобіг "CORSO LAMBO" 14 дюймів (ручне гальмо, підніжка, підставка для ніг) LB-14704». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Corso |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 4 кг |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Диаметр колеса/диска | 14" |
| Длина | 90 см |
| Количество колес беговела | 2 |
| Максимальный вес | 30 кг |
| Материал изготовления рамы | Углеродистая сталь |
| Надувные колеса | Да |
| Пол | Для мальчиков |
| Состояние | Новое |
| Тип амортизации | Без амортизации |
| Цвет | Желтый |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-06-26




